Lankytojai

3846571
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
291
4008
17379

2 proc parama

mok pazymejimas

Viktorina pirmokėliams „100 dienų mokyklos takeliu”

Vasario 7 d. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko jubiliejinė – penktoji viktorina pirmokėliams „100 dienų mokyklos takeliu”. Svečių sulaukėme iš penkių Radviliškio miesto bei rajono mokyklų: Radviliškio Vaižganto progimnazijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos , Šeduvos gimnazijos, Baisogalos mokyklos-darželio, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos bei Gražinos pagrindinės mokyklos.

100 mažų žingsnelių, žengtų pažinimo link, ne juokas. Jau tiek daug išmokta, sužinota ir suprasta. Pats laikas visiems įrodyti, kad pirmokai jau verti mokinuko vardo, pademonstruoti visiems susirinkusiems, kaip per 100 dienų išmoko skaityti, skaičiuoti, pažinti Lietuvą ir bendrauti bei bendradarbiauti dirbant komandoje. Renginio dalyvius ir svečius pasveikino Gražinos pagrindinės mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas.

Visos komandos buvo paruošusios išradingus ir linksmus prisistatymo numerius. Buvo malonu pasigėrėti pirmokų meniniais sugebėjimais. Toliau viktorina tęsėsi Lietuvos žemėlapio dėlionės užduotimi. Pirmokėliai pasirodė esantys tikri savo Tėvynės patriotai. Jie ne tik sudėjo žemėlapį, bet ir vėliavėle pažymėjo sostinę Vilnių. O po šios užduoties teko įrodyti matematinius gebėjimus ,,Močiutės servetėlės“ užduotyje. Kadangi artėja graži valstybinė šventė, pirmokėliai turėjo atlikti ,,Grandinėlės‘‘ užduotį geltona, žalia ir raudona spalva. Vėliau sekė 10 klausimų - užduočių įveikimas.

Kiekviena komanda buvo išsirinkusi savo kapitoną. Užduotys neaplenkė ir jų. Jiems teko neakivaizdinė kelionė po Lietuvą.

Įtemptai atliekant užduotis, nepastebimai viktorina baigėsi. O kol komisija skaičiavo pelnytus balus, viktorinos dalyvius linksmino dainininkai ir šokėjai.

Suskaičiavus balus paaiškėjo, kad viktorinos „100 dienų mokyklos takeliu” laimėtojais tapo Vaižganto progimnazijos ir Gražinos pagrindinės mokyklos pirmokėliai, antri – Radviliško Vinco Kudirkos pagrindinės ir Radviliškio Baisogalos mokyklos – darželio komandos, treti – Šeduvos gimnazijos ir Šiaulėnų Marselino Šikšnio gimnazijos pirmokėliai.

Tikimės, kad konkursas ilgam išliks kiekvieno pirmokėlio širdies kertelėje ir padės sėkmingai skaičiuoti dar ne vieną šimtą dienų mokykloje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos