Lankytojai

3846626
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
346
4063
17434

2 proc parama

mok pazymejimas

Nuo meilės niekur nepabėgsi

Š. m. vasario 13 dieną mokyklos skaitykloje 7a klasės mokiniams vyko renginys „Nuo meilės niekur nepabėgsi“, skirtas A. Baltakio 90-osioms gimimo metinėms ir Valentino dienai paminėti. Bibliotekos vedėja Kristina Jacynė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Joana Laurutienė mokiniams papasakojo apie lietuvių meilės lyrikos kūrėjus A. Baltakį, P. Širvį, V. Mačernį, P. Vaičaitį, V. Spudą, Maironį. Mokiniai kartu su mokytoja skaitė pasirinktų poetų eilėraščius apie meilę, dalinosi savo žiniomis ir įspūdžiais apie šiuos poetus. Septintokai sužinojo ir įdomių faktų apie Valentino dieną, kokios šios šventės tradicijos yra skirtingose pasaulio šalyse, rašė savo mintis apie meilę, atliko psichologinį testą „20 gerų dalykų apie save“. Renginio pabaigoje Evitai skambinant gitara visi sudainavo dainą „Svajoklis“.

 

Renginį organizavo mokyklos bibliotekininkės Kristina Jacynė, Ona Jankūnienė ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Joana Laurutienė.

renginys did0001  renginys did0002  renginys did0003 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos