Lankytojai

3768402
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
359
3121
359

2 proc parama

mok pazymejimas

Stepo šokio programa „Vienu ritmu“

Sausio 20 dieną mokyklos aktų salėje 5-10 klasių mokiniai dalyvavo stepo šokio programoje „Vienu ritmu“, kurią vedė šokių grupė iš Kauno miesto „Funny Beat“. Stepo šokis paremtas ritmo pojūčiu. Tai perkusinis šokis, kuris Lietuvoje dar nėra gerai pažįstamas ir išplėtotas. Mokiniai praplėtė savo kultūrinį akiratį šokio meno srityje, įsigilino į individualų bei bendrą ritmo kūrimą bei pojūtį.
Grupės „Funny Beat“ šokėjai metalinėmis pakalomis kaustytais batais pėdomis kuria ritmus, kurie skamba tyloje. Grupės vadovas papasakojo apie stepo kilmę, paplitimą. Mokiniai dalyvavo pačiame šokyje, mušė ritmą kamuoliais.

Edukacijos pabaigoje mokiniai, mokytojai ir šokių grupės nariai nusifotografavo kartu. Šokėjai prašė padėkoti mokinių tėveliams už tai, kad išauklėjo tokius kultūringus vaikus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos