Lankytojai

2288719
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
986
5182
4192

mok pazymejimas

Kalėdinių atvirukų kūrimas spalvotu smėliu

Gruodžio 19-osios rytmetį mūsų mokyklos mokytojai rinkosi į adventinį renginį „Žvakių šviesoje“, kurį kasmet organizuoja mokyklos direktoriaus pavaduotoja D. Sedelskienė ir bibliotekininkės O. Jankūnienė ir K. Jacynė. Šių metų edukacinį-kūrybinį užsiėmimą „Kalėdinių atvirukų kūrimas spalvotu smėliu“ mielai sutiko vesti buvusi mūsų mokyklos mokytoja, dabar laisvoji menų mokytoja J. Kurmanskienė.

Smėlio terapija yra puiki priemonė vidinei ramybei sukurti, o ramybė yra labai svarbi dvasiniam ir intelektiniam asmenybės tobulėjimui, todėl bibliotekininkės, sukvietusios mokytojus šiai edukacijai, siekė sukurti jaukią ir ramią aplinką, kuri atitrauktų mokytojus nuo kasdienių darbų, kurioje atsiskleistų kiekvieno kūrybiškumas, individualumas.

Kaip niekad gausiai į šį užsiėmimą susirinkę renginio svečiai nieko nelaukdami kibo į darbus. Per valandą kiekvienas sugebėjo sukurti tikrus meno šedevrus. Bibliotekininkės svečius pavaišino kava bei pyragu, o išeinant kiekvienam palinkėjo snieguotų švenčių, įteikė po kalėdinį „išminties saldainį“. Džiaugiamės, kad prie mūsų mokytojų šiais metais prisijungė ir tėvelių. Dėkojame renginio organizatoriams ir dalyviams už turiningai praleistą laiką. Saugokime savo širdies šilumą ir dalinkimės ja su kitais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos