2 proc parama

mok pazymejimas
Pamokų laikas

Kalėdinis 3x3 krepšinio turnyras

2019-ieji jau tiesia ranką 2020- iems, todėl gruodžio 18-ąją trečiadienį tradiciškai mokyklos sporto salė vėl sukvietė visą bendruomenę į 3x3 krepšinio turnyrą. Visus susirinkusius - dalyvius ir sirgalius pasveikino direktorius Laisvūnas Vaičiūnas su artėjančiomis šventėmis. Turnyre dalyvavo keturios moksleivių, tėvelių ir mokytojų komandos. Po atkaklių kovų 5-6 vietas pasidalino "Aštuntokų" ir "Nugalėtojų" komandos, ketvirti liko "Žaibo" komanda (Titas Boriavičius, Medardas Žukauskas, Lukas Krištapas, Merūnas Žukauskas). Trečią vietą iškovojo "Silpnųjų" komanda (Nedas, Kernius, Julius Urbeliai, Mindaugas Šimkus), antrąją iškovojo mokytojų komanda (Laisvūnas Vaičiūnas, Sigitas Laurutis, Vitalijus Kuranda), na ir nenugalima, pirmąją vietą laimėjo tėvelių "Braškių" komanda (Mindaugas Barauskas, Evaldas Jurpalis, Renatas Kamandierius).

Baudų metimo konkurse, dar prireikus antro turo, dėl antros vietos kovėsi tėvelis Mindaugas Barauskas ir mokytojas Vitalijus Kuranda. Todėl, sumetęs 7 baudas, antras buvo Mindaugas, o trečioji vieta atiteko Vitalijuj. Nugalėtoju, sumetęs 9 baudas, tapo tėvelis Evaldas Jurpalis.

Po turnyro dalyviai vaišinosi arbata, vaisiais, saldumynais.

Dėkojame dalyviams ir sirgaliams, linkime gražių švenčių.