Lankytojai

2288664
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
931
5127
4137

mok pazymejimas

Rajono lietuvių kalbos olimpiados prizininkės

Lapkričio 27 dieną vyko rajono lietuvių kalbos olimpiada, kurioje labai gerai atstovavo mūsų mokyklai šios mergaitės :  Emilė Dailidonytė (6c klasė) laimėjo 2-ąją vietą,  Viltė Onaitytė (6c klasė) užėmė 3-ąją vietą. Mergaičių mokytoja Aušra Mackevičienė.
Tarp septintokų labai gerai pasirodė ir užėmė 3-ąją vietą Ana Marija Jodeikaitė (7a klasė).Mergaitės mokytoja Joana Laurutienė.
Dėkojame ir tiems mokiniams, kurie dalyvavo, tačiau šiais metais sėkmė juos aplenkė. Didžiuojamės, kad kiekvienais metais mūsų mokyklos mokiniai skina laurus lietuvių kalbos olimpiadose.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos