Lankytojai

2288694
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
961
5157
4167

mok pazymejimas

Kalėdinis židinys

Priešmokyklinukų grupės ugdytiniai, vadovaujami mokytojos G. Šimkuvienės, kartu su 2b klasės mokiniais, jų vadove A. Nėjiene, Kalėdoms puoštis nutarė kiek netradiciškai. Mažieji kaip tikri statybininkai nutarė pastatyti „židinį“. Šį sudėtingą darbą padėjo įveikti ugdymo karjerai koordinatorė A. Baužienė. Mažieji kantriai ir susikaupę klausė koordinatorės nurodymų ir atsakingai lipdė židinio plytas. Kruopštaus ir ilgo darbo rezultatas nenuvylė - kalėdinis projektas pavyko puikiai, tad mažieji „statybininkai“ nusprendė jį papuošti eglės šakomis ir šventiniais žaisliukais. Dabar vieta prie židinio tapo „Ryto rato“ pokalbių, pasakų, istorijų klausymo, nusiraminimo ir Kalėdų laukimo vieta.

Džiaugiamės mažųjų darbštuolių kūrybingumu, kruopštumu bei gražiu mokytojų ir mokinių bendradarbiavimu. Tikimės, kad Kalėdų senelis, įlipęs pro 2a klasės kaminą, išlįs per priešmokyklinukų židinį su didžiausiomis dovanomis. Dėkojame šios gražios idėjos autoriams ir linkime stebuklingo švenčių laukimo.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos