Lankytojai

2164782
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
919
919
919

mok pazymejimas

Snieguolė ir trys nykštukai

Gruodžio 3 dieną įvyko spektaklio „Snieguolė ir trys nykštukai“ premjera.

Spektaklio artistai - 5b ir 6c klasių mokiniai, režisierė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aušra Mackevičienė. 

Tai šiuolaikinis žinomos pasakos variantas. Jame mažieji artistai atskleidė svarbią seniai žinomą tiesą- nereikia būti piktam, linkėti kitam blogo. Reikia draugauti, padėti kitiems. O spektaklio pabaigoje gėriui nugalėjus blogį scenoje pasirodęs Kalėdų Senelis priminė, kad gražiausios šventės jau čia pat. 

 

Vaidinimą žiūrėjo pradinių, 5,6 klasių mokiniai. Maloniai nustebino tai, kad į spektakliuką atėjo abi direktoriaus pavaduotojos Daiva Sedelskienė ir Nina Kavaliauskiene, kurios gražiai padėkojo ir apdovanojo artistus skanėstais. 

Spektaklio režisierė dėkoja šiems mažiesiems artistams: Viltei Onaitytei, Emilijai Lekavičiūtei, Emilei Dailidonytei, Miglei Joniškytei, Gabrielei Bielskytei, Eglei Jakštytei, Viktorijai Pryšmantaitei, Orintai Banytei ir Rokui Bielskiui.

Premjera įvyko. Pasirodymų dar bus ne vienas. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos