Lankytojai

2164758
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
895
895
895

mok pazymejimas

Lietuvos Respublikos Seime - tarptautinė konferencija „Įtraukusis švietimas – trūkstamos jungtys“

2019 m. lapkričio 20 d. sukako 30 metų, kai Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje buvo priimta Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencija – plačiausia pasaulyje pripažinta žmogaus teisių sutartis, kurią yra ratifikavusios 196 valstybės – Jungtinių Tautų narės (išskyrus vieną valstybę). Minint šią sukaktį, lapkričio 25 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko tarptautinė konferencija „Įtraukusis švietimas – trūkstamos jungtys“, skirta apžvelgti įtraukiojo švietimo idėjos įgyvendinimą Lietuvoje, išgirsti Lietuvos, Airijos ir Suomijos ekspertų patyrimus, įžvalgas apie galimus sėkmingus pokyčius, įveiktus iššūkius ir kylančių sunkumų sprendimų paieškas. Konferenciją organizavo Lietuvos Respublikos Seimo Žmogaus teisių komitetas, Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnyba, švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

 

Radviliškio Gražinos pagrindinė mokyklos bendruomenė džiaugiasi, nes jos atstovės, Nina Kavaliauskienė, mokyklos direktoriaus pavaduotoja, ir Rasa Jasiulienė, pradinių klasių mokytoja ekspertė, buvo pakviestos dalyvauti šiame renginyje. Mokytoja Rasa Jasiulienė ne tik klausėsi, bet ir pati pasidalino savo patirtimi apie skirtingų gebėjimų vaikų ugdymą pamokose ir kokias galimybes jis suteikia klasės bendruomenei.

Visi mokykloje esantys mokiniai yra unikalūs ir skirtingi. Mokykla turi būti tokia, kurioje būtų puoselėjamas kiekvieno vaiko orumas, visi vaikai jaustųsi vertingi ir naudingi, o ateityje taptų visateisiais visuomenės nariais. Ir svarbiausia: įtraukusis ugdymas(-is) - tai tiltas, priartinantis galimybę į bendrojo ugdymo klases priimti įvairiausių gebėjimų turinčius vaikus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos