Lankytojai

2288674
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
941
5137
4147

mok pazymejimas

Pažinimo ruduo

Specialiųjų - lavinamųjų klasių mokiniai aktyviai dalyvavo kultūrinėje, pažintinėje, sportinėje veikloje. Prieš rudens atostogas vyko sporto renginys „Linksmiau, vikriau, drąsiau“. Kad veikla būtų linksmesnė, kai kurias užduotis vaikai atliko pagal muziką. Jie aktyviai sportavo įvairiose estafetėse, judriuosiuose žaidimuose. Lapkričio 11 d. mokiniai dalyvavo interaktyviame žaidime – spektaklyje „Saulė ir Mėnulis“, kuris vyko Radviliškio miesto kultūros centre. Vaidinimo metu dalyviai buvo įtraukiami į siužetą dėliojant dekoracijas, įsijungiant į bendrą veiksmą.

Mokiniai tapo spektaklio aktoriais, o tai suteikė daug džiaugsmo. Lapkričio 19, 21 d. specialiųjų – lavinamųjų klasių mokiniai vyko į Pakiršinio dvarą, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Auksinis blynas“. Mokiniai susipažino su dvaro istorija, blynų rūšimis, su blynų kepimui naudojamais produktais, apžiūrinėjo senovinius eksponatus, kuriuos mūsų senoliai naudojo kepdami blynus. Padedami programos vadovės, užmaišė blynų tešlą. Vėliau stebėjo, kaip lauke kepami blynai. Paragavę gardžių blynų ir arbatos, dalyviai gavo skaniausių blynų receptus ir pradedančiojo amatininko pažymėjimus. Išvyka mokiniams labai patiko.

paz ruduo did0001 paz ruduo did0002 paz ruduo did0006
paz ruduo did0004 paz ruduo did0003 paz ruduo did0005

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos