Lankytojai

2186118
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
296
2977
1666

mok pazymejimas

Dalyvavome parodos atidaryme

Lapkričio 18 dieną grupė 9-7 klasių mokinių su istorijos mokytoja Laima Škėmiene buvo pakviesti į Vaižganto progimnazijoje atidaromą stendinę parodą „ Lietuvos gyventojų tremtys. Vaikai tremtyje.“ Šios parodos autoriai ir organizatoriai yra Kauno IX forto muziejaus edukacinės veiklos grupė, kurie su šia paroda keliauja per Lietuvos mokyklas.

Į parodos atidarymą atvyko Radviliškio miesto mokyklų moksleivių grupės, kurios buvo pakviestos dalyvauti edukacinėje programoje „ (IŠ)GYVENTI TREMTYJE“. Tai buvo simuliacinis žaidimas-diskusija. Mokiniai dirbo suskirstyti į grupes , o nuorodos veikloms buvo senoviniuose lagaminuose su buvusių tremtinių daiktais. Taip buvo gyvai prisiliesta prie tremties istorijos, buvo skaitomi tremtinių laiškai, tyrinėjami jų daiktai, nuotraukos.

Mokiniams ir mokytojams šis renginys buvo įdomus ir prasmingas. Vieni gavo naujos patirties ir žinių, gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių. Kiti pasisėmė naujų idėjų tremčių istorijos dėstymui, kad ji būtų įdomi ir suprantama šiuolaikiniam mokiniui.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos