Lankytojai

2168654
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
580
4791
4791

mok pazymejimas

Karjeros savaitė 2019

Spalio 21d. mūsų mokykloje prasidėjo „Karjeros ugdymo savaitė 2019“, kurią organizavo karjeros ugdymui specialistė Audronė Baužienė. Šią dieną į svečius buvo pakviestas jauniausias verslininkas Lietuvoje Edvinas Vitas, kuris 6-8 klasių mokiniams papasakojo apie savo karjeros pradžią, pristatė leidinį „Individai“, pasidalino žiniomis   apie verslo subtilybes.

22-23 dienomis mokyklos bibliotekoje vyko viktorina „Profesijų pasaulis“, į kurią buvo pakviesti 6 klasių mokiniai. Užsiėmimus vedė bibliotekininkės O. Jankūnienė ir K. Jacynė. Viktorinos metu mokiniai kūrybiškai bendradarbiavo, dirbo komandose, prisistatė, vaidino profesines šaradas. Šeštokai pademonstravo savo žinias apie mūsų mieste ir pasaulyje egzistuojančias profesijas, sėkmingai susidorojo su įvairiausiomis užduotimis atpažindami profesinius instrumentus, įvardindami profesijų atstovus. Renginio pabaigoje organizatorės įteikė visiems karjeros savaitės dalyvio korteles ir palinkėjo pasirinkti ir dirbti tik mėgstamą darbą.

Spalio 24d. mokytojai A. Baužienė, J. Martišovienė ir S. Laurutis lydėjo 9 - 10 klasių mokinius į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre vykusį renginį „Profesinis mokymas visiems – įgūdžiai visam gyvenimui“. Renginio metu gražiniečiai susipažino su barmeno-virėjo, siuvėjo, staliaus ir floristo profesijomis, išbandė įvairius įrenginius: medžio stakles, siuvimo mašiną. Moksleiviai noriai dalyvavo profesijų ugdymo procese ir įgijo naudingos patirties.

Karjeros savaitę užbaigė edukacinis užsiėmimas mažiesiems „Mano svajonių profesija“, kurio metu visos dienos mokyklos mokinukai piešė savo svajonių profesiją, kalbėjo apie tai, ko reikia, norint tapti geru savo srities specialistu, ir turiningai praleido laiką.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie ,,Karjeros ugdymo savaitės 2019“ organizavimo. Šios savaitės renginiai padėjo mokiniams susipažinti su jiems dar negirdėtomis profesijomis, pagilino jų žinias apie jau žinomas profesijas, privertė susimąstyti apie asmenybės ugdymo, savęs tobulinimo perspektyvas siekiant užsibrėžtų gyvenimo tikslų ir plėsti profesinį akiratį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos