Lankytojai

2546563
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
339
2097
2972

2 proc parama

mok pazymejimas

Mokinių tarybos kelionė į Kelmės kraštą

Spalio 22 dieną aktyviausi mokyklos Mokinių tarybos nariai vyko į pažintinę ekskursiją į Kelmės dvarą ir apsilankė Tytuvėnų bažnyčioje ir vienuolyne. Kelmės dvare mokinius pasitiko gidas, kuris įdomiai papasakojo dvaro istoriją, parodė įdomiausius eksponatus, pavedžiojo po pilnas paslapčių sales.

Viena iš dvaro muziejaus ekspozicijų yra skirta Šiaurės Amerikos indėnų buičiai ir kultūrai. Gidas, apsirengęs indėniškais drabužiais, pakvietė mokinius dalyvauti edukacijoje „ Indėnų buitis ir žaidimai“. Pirmiausia vaikai buvo pakviesti į indėnišką būstą vigvamą, kuriame klausėsi pasakojimų apie indėnų papročius, jų gyvenimo būdą, tikėjimą, o po to ėjo į lauką išbandyti savo akies taiklumo ir rankos tvirtumo šaudant į taikinius iš indėniško lanko. Vieniems daugiau, kitiems mažiau, bet pataikyti į taikinį pavyko visiems. Todėl su gera nuotaika mokiniai nuėjo prie laužo, kur jau virė indėniška arbata, galima buvo pasivaišinti kukurūzų paplotėliais.

Sekanti kelionės stotelė buvo Tytuvėnų švč. Mergelės Marijos bažnyčia ir bernardinų vienuolynas. Jauki aplinka, įvairių stilių bruožų turinčių pastatų grožis saulėtos rudens dienos fone nepaliko abejingų. Mokinius labai sudomino gidės pasakojamos istorijos apie stebuklus bažnyčioje ir koplyčioje, buvusių vienuolių gyvenimą. Piligrimų centre mokiniai dalyvavo edukacijoje „ Trys Dievo dovanos ir kiti kvapai“. Vaikai mokėsi iš kvapo atpažinti džiovintus augalus, juos derinti pagal savo charakterį , pojūčius , galėjo patys pasidaryti savo mėgstamų kvapų maišelį.

Išvykoje mokiniai ne tik gavo naujų žinių, patirties, bet dar labiau susidraugavo ir jau ėmė planuoti naujas keliones su juos lydėjusiomis mokytojomis D. Sedelskiene ir L. Škėmiene.

mokyklos taryb ma00001  mokyklos taryb ma00002  mokyklos taryb ma00003 
 mokyklos taryb ma00004  mokyklos taryb ma00005  mokyklos taryb ma00006

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos