Lankytojai

2186205
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
383
3064
1753

mok pazymejimas

Gražiniečiai tarp pirmojo Konstitucijos egzamino etapo nugalėtojų

Spalio 3 dieną Lietuvoje vyko pirmasis Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos organizuotas Konstitucijos egzamino etapas. Jame dalyvavo 300 Radviliškio rajono mokyklų  mokinių.  Į testo klausimus atsakinėjo ir  mūsų mokyklos 38 penktų-dešimtų klasių mokiniai . Pirmą kartą mokyklos istorijoje į antrąjį etapą pateko trys mokiniai:10 klasės mokinys Zigmantas Bajoras, 7a klasės mokinės Raminta Sipavičiūtė ir Meida Zemlianskaitė.

Išlaikius egzaminą Radviliškio rajono savivaldybėje suaugusiųjų grupėje į antrąjį etapą pateko ir mokytoja Ala Beliajeva.

Iki nugalėtojų vardo nedaug balų pritrūko Adelei Dumskytei ir Ąžuolui Tamošiūnui (5b kl.), Mantui Šimkui (6c kl.), Jokūbui Šereivai (7a kl.) ir Augustei Motekaitytei (8a kl.).

 

Konstitucijos egzamino organizatorės - Ala Beliajeva, Rasa Jasiulienė, Kristina Jacynė ir Laima Škėmienė - palaiko egazamino globėjo LR Prezidento Gitano Nausėdos išsakyta mintį: „Dalyvavimas Konstitucijos egzamine moko jaunimą suprasti ir gerbti konstitucines vertybes, padeda ugdyti savo šalį mylinčius žmones.“

 

kostit egz00001 kostit egz00004 kostit egz00002

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos