Lankytojai

2186168
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
346
3027
1716

mok pazymejimas

Spalvų diena „Rudenėlio spalvos“. Projekto „Spalvų pasaulis“ aptarimas

Spalio 4 d. mokykla pasipuošė įvairiausių spalvų gėlėmis mokytojų dienos proga. Tądien specialiosiose – lavinamosiose klasėse buvo minima spalvų diena „Rudenėlio spalvos“. Diena prasidėjo sportine veikla „Spalvų mankšta“, dainelių apie spalvas klausymu. Mokiniai stebėjo paveikslėlius, filmuotą medžiagą su gamtos vaizdais ir ieškojo juose rudenėlio spalvų. Vėliau rudens gamtos pasikeitimus stebėjo lauke, rinko spalvotus medžių lapus, žaidė žaidimą „Lapų šėlsmas“. Grįžę į klasę, darė kolektyvinį darbelį „Medis rudenį“.

Šią dieną vyko ir projekto „Spalvų pasaulis“, kuris buvo vykdomas nuo vasario mėn., veiklų aptarimas ir užbaigimas. Tikslas – įtvirtinti spalvas tyrinėjant aplinką, naudojant įvairias meninės raiškos priemones, skatinant mokinių saviraišką. Projektas baigėsi įvairiaspalve spalvų dienos veikla, džiugiomis emocijomis ir įspūdžiais.

spalvu d05 spalvu d07 spalvu d04 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos