Lankytojai

2285773
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
151
2236
1246

mok pazymejimas

Pramogos Antaniškių parke

Rugsėjo paskutinį penktadienį 5a ir 5b klasių mokiniai, auklėtojos Milda ir Aušra bei mokinių tėveliai išėjo į Antaniškių parką. Oras pasitaikė rudeniškai šiltas, saulutė nepagailėjo savo spindulių.

Mokiniai ruošėsi šiai iškylai iš anksto, todėl netrūko įdomių  žaidimų, varžybų. 5b klasės mergaitės Eglė Jakštytė ir Paulina Beinorytė laimėtojams paruošė prizus. Šioje iškyloje buvo pasveikinti visi „vasarinukai" (mokiniai, kurių gimtadieniai vasarą).

Antaniškių parke skambėjo mokinių krykštavimas. Džiugu, kad nemažai tėvelių prisidėjo prie iškylos organizavimo. Dėkojame tėveliams už skaniai iškeptas dešreles, zefyrus. Už tai, kad nuvežė  sunkius krepšius į vietą.

Smagu, kad abiejų klasių mokiniai draugiškai pabendravo. Tikimės, kad tokia iškyla dar bus ne viena. 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos