Lankytojai

2186204
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
382
3063
1752

mok pazymejimas

5b klasės išvyka į miesto biblioteką

Rugsėjo 18 dieną 5b klasės mokiniai ir jų auklėtoja lietuvių kalbos mokytoja Aušra Mackevičienė bei mokyklos bibliotekininkė O. Jankūnienė išvyko į miesto biblioteką. Ten juos sutiko vaikų bibliotekos vedėja N. Pakštienė ir pravedė ekskursiją.

Mokiniai sužinojo, kaip knygos atsiranda lentynose (prieš tai sisteminamos, koduojamos), kur yra senųjų leidinių kaupykla, kur „Boružėlės“ teatras. Užėję į salę, mokiniai susitiko su garsiu krašto tautodailininku P. Gaubu, kuris papasakojo apie savo darbus, skirtus Radviliškio miestui; apžiūrėjo menininko J. Gelumbausko parodą. Paskui vaikai pabuvojo kraštotyros skyriuje ir atsakinėjo į viktorinos apie gimtinę klausimus.

Miesto bibliotekos darbuotojos pagyrė mokinius už tai, kad visi turi skaitytojų bilietus. Mokiniai tikrai gerai atsakė į užduotus klausimus.

 

Ši išvyka buvo prasminga, nes integruota lietuvių, istorijos ir dailės  pamoka netradicinėje erdvėje padėjo mokiniams dar kartą įsitikinti, kokios brangios ir neįkainuojamos yra knygos, koks gražus Radviliškio kraštas su savo įdomia istorine  praeitimi.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos