Lankytojai

2186206
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
384
3065
1754

mok pazymejimas

Susitikimas su „Misija Sibiras 2019“ dalyviais

Rugsėjo 6 dieną grupė vyresnių klasių mokinių dalyvavo Radviliškio viešojoje bibliotekoje vykusiame renginyje. Jame dalyvavo kasmet vykstančios patriotinės ekspedicijos „Misija Sibiras 2019“ dalyvė Greta, kuri pasidalijo savo įspūdžiais apie šių metų lietuvių išvyką į Kazachstaną, kuriame buvo ieškoma ten gyvenusių lietuvių tremtinių ir politinių kalinių kapų. Be šios kilnios misijos, ekspedicijos dalyviai bendravo su vietiniais gyventojais, susitiko su ten dar gyvenančiais lietuviais.

 

Ekspedicijos dalyvė Greta labai nuoširdžiai kalbėjo apie Kazachstane patirtus iššūkius, įgytą patirtį, fizinius, buitinius ir psichologinius sunkumus, kuriuos teko įveikti kartu su kitais keliauninkais. Gretos pasakojimą papildė vaizdai demonstruojamose skaidrėse, todėl ne vienam renginio dalyviui kilo klausimai, į kuriuos pašnekovė mielai ir su jauduliu atsakinėjo.

Baigdama savo pasakojimą, Greta visiems klausytojams palinkėjo Lietuvą mylėti taip, kaip ją mylėjo tie, kuriuos likimas nubloškė į tolimą ir svetimą kraštą.

misijua sibiras did01 misijua sibiras did02  misijua sibiras did03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos