Lankytojai

2330006
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1729
1729
19143

mok pazymejimas

Mokinių pažintis su kariniu parengimu

Rugsėjo 5 dieną Gražinos pagrindinės mokyklos dešimtos ir devintos klasės mokiniai buvo pakviesti dalyvauti Lietuvos kariuomenės Oro pajėgų bataliono Radviliškyje šventiniame renginyje. Mokiniai į batalioną buvo pakviesti neatsitiktinai. Nuo šių mokslo metų vyresniųjų moksleivių ugdymo programą papildė nauja disciplina- karinis parengimas.

 

Nuvykę į šventę, mokiniai bataliono teritorijoje apžiūrėjo ginkluotę, kariai jiems pasakojo apie eksponuojamų ginklų panaudojimo galimybes ir atsakinėjo į klausimus. Iškilmingos rikiuotės metu mokiniai pamatė svarbiausius karinės rikiuotės reikalavimus ir elementus. Po šventės dešimtokai ir devintokai buvo pakviesti į mokymų salę, kur susipažino su būsimais karinio parengimo vadovais, trumpai buvo pristatyta ugdymo programa.

Tuo pačiu metu mokyklos direktorius L. Vaičiūnas susitiko su bataliono vadovybe štabe, kur pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

karinis did01 karinis did02 karinis did03 
karinis did04 karinis did05 karinis did06

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos