Lankytojai

2330001
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1724
1724
19138

mok pazymejimas

Vasaros stovykla

Šią vasarą klubo „Tolerancija“ nariai su vadove Ala Beliajeva dalyvavo dviejose vasaros stovyklose-mokymuose Kauno rajone.

Tarptautinio projekto „Global education goes local“ vasaros mokyklos dalyviai susipažino su darnaus vystymosi tikslais, kuriuos pasaulio bendruomenė susitarė įgyvendinti iki 2030 metų, ir globaliu pilietiškumu, aptarė bendruomenės dalyvavimo projekte klausimus, iššūkius.

 

Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjungos organizuotoje stovykloje Kulautuvoje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš 9 Lietuvos miestų ir miestelių. Stovyklautojai daug keliavo: susipažino su Kulautuvos apylinkėmis ,aplankė A. ir J. Juškų muziejų Vilkijoje, J. Naujalio memorialinį muziejų, Raudondvario dvarą, Paštuvos Basųjų karmeličių vienuolyną. Jaunimas mokėsi rinkti kraštotyrinę medžiagą, siuvinėti kryželiu, pinti juostas ir sodus.

Apie senąsias lietuvių tradicijas stovyklos dalyviams pasakojo bei mokė tradicinio muzikavimo, dainavimo ir šokių Lietuvos jaunimo Ramuvos nariai.

6 3 5

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos