Lankytojai

2186615
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
296
3474
2163

mok pazymejimas

Naujųjų mokslo metų pradžia

Ant rudenėjančio dangaus

Pripieškim saulės spindulių,

Kad nebeliūdintų žmogaus...

O spindulių rudenėjantys toliai rugsėjo 2 dieną tikrai nepagailėjo. Nesvarbu, kad pirmadienis, nesvarbu, kad nusimato ilga pirmoji mokslo savaitė, į mokyklos kiemą puikios nuotaikos apimti rinkosi Gražinos pagrindinės mokyklos PU‘ piukai ir antrų – devintų klasių mokiniai, mokytojai, kiti bendruomenės nariai.

Šiai mokslo metų pradžiai pasirinktas žinomos „B‘Avarijos“ dainos leitmotyvas „Noriu lėkt, noriu skrist...“. Nekasdieniška, kiek nerimta ir patrakėliška, bet kas sakė, kad mokykla turi būti tik rimta?

 

Rimčiausiai atrodė grįžtantys iš bažnyčios, lydimi auklėtojų, pirmųjų mokytojų ir tėvelių pirmokai ir dešimtokai: pirmieji kiek sutrikę nuo šitokio dėmesio, antrieji turbūt tik šiandien supratę – viskas, pabaigos pradžia. Tada rimti mokyklos direktoriaus L. Vaičiūno žodžiai, oficialus savivaldybės atstovės R. Plukienės sveikinimas, o tada – į klases. Juk labiausiai to ir laukta – pasimatuoti vasaros įspūdžius, ūgio skirtumus ar įdegio atspalvius.

Nenuliūdino rudenėjantis dangus, nenuliūdino nei mokslo metų pradžia, skrydžiui viskas paruošta – su naujais mokslo metais!

rugsejo1 maz01  rugsejo1 maz02  rugsejo1 maz03 
 rugsejo1 maz04  rugsejo1 maz05  rugsejo1 maz06

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos