Lankytojai

2330030
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1753
1753
19167

mok pazymejimas

Lengvosios atletikos varžybos

Lengvosios atletikos varžybų sezonas prasidėjo kroso estafečių varžybomis. Jose mūsų mokyklos atstovai (Ieva Bajorinaitė, Martynas Tarbūnas, Austėja Karpuchovaitė, Titas Boriavičius, Viktorija Vaičiulytė, Vainius Navaslauskas, Augustė Motekaitytė, Lukas Kvasas, Emilija Rukuižaitė, Lukas Smoliarovas) iškovojo bronzinius medalius. Mergaitės bėgo po 500 metrų, o berniukai - 1 kilometrą.

 

Gegužės 9-tą dieną miesto stadione rinkosi lengvosios atletikos keturkovės dalyviai, kurie rinko komandinius ir asmeninius taškus, dalyvaudami keturiose rungtyse (60m. bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko metimas ir 500m. bėgimas mergaitėms bei 800m. berniukams). Mergaitės, surinkusios 1003 taškus, iškovojo 2-ąją vietą ir aplenkė dar keturias komandas. Sidabru pasipuošė šios sportininkės: Emilija Rukuižaitė (asmeninėje įskaitoje iš visų 48 dalyvių laimėjusi 3-iąją vietą), Gabija Eitutytė (kamuoliuko rungtyje numetusi 53 metrus, pasiekusi geriausią rezultatą), Ieva Bajorinaitė, Austėja Karpuchovaitė, Augustė Motekaitytė, Kamilė Vitkutė. Berniukų komanda (Lukas Smoliarovas, Karolis Bunius, Lukas Krištapas, Rojus Jasaitis, Lukas Ivoškis, Tolvidas Krištapas) užėmė 5-ąją vietą.

Gegužės 28 dieną miesto stadionas vėl sukvietė lengvaatlečius dalyvauti atskirų rungčių varžybose. Oras buvo nekoks - smarkiai lijo, todėl kovoti reikėjo ne tik su varžovais, bet ir gamtos stichija. Visi paragavo šalto dušo. 100m. bėgime Augustė Motekaitytė buvo ketvirta, Austėja Karpuchovaitė šešta, Lukas Smoliarovas penktas,Benas Vaizgutas ketvirtas,  400m. bėgime Ieva Bajorinaitė nusileido tik vienai dalyvei ir buvo antra, Lukas Kvasas ketvirtas, Titas Boriavičius penktas, 1000m. bėgime  Kamilė Vitkutė iškovojo 3-iąją vietą, o Nedas Urbelis buvo antras, šuolio į tolį rungtyje Emilija Rukuižaitė buvo trečia, Lukas Krištapas irgi trečias,rutulio stūmimo rungtyje Gabija Eitutytė tapo nugalėtoja, o Domas Rasiulis buvo antras. Bendroje įskaitoje mergaičių komanda buvo trečia, o berniukai ketvirti.

Visiems sportininkams, gynusiems mokyklos garbę, atidavusiems visas jėgas dėl geresnio rezultato, tariame nuoširdų ačiū, linkime sėkmingai baigti mokslus ir smagiai praleisti artėjančias atostogas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos