Lankytojai

2330018
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1741
1741
19155

mok pazymejimas

Talentų šou „Nuo nulio iki mėnulio“

„Jei labai nori, tai reikia...“ – tokiais žinomos dainos žodžiais norėtųsi pradėti šį straipsnį apie gegužės 29 dieną Gražinos pagrindinėje mokykloje įvykusį talentų šou ,,Nuo nulio iki mėnulio“.

Pirmiausiai šio šou panorėjo mokinių taryba, ir ką gi? Puiki idėja virto labai šiltu, gerų emocijų ir prisiminimų palikusiu renginiu. Dalyvauti buvo pakviesti visi – nuo pirmoko iki dešimtoko, pasirodymai sugrupuoti į kategorijas: šokio, vokalo ir muzikos, dailės, kita. Pakviesta ir komisija, juk net ir iš talentingiausiųjų galima išrinkti pačius išskirtiniausius.

Gera nuotaika pradėjo mokyklos ansambliukas „Do-mi-sol“ (mokyt. A. Miškinis), prisiėmęs atsakomybę „apšildyti“ šou. Pačius puikiausius įspūdžius paliko pirmasis šokio kategorijos dalyvis D. Visockis (1a), kuris, vėliau dar šokęs ir su klasės draugų grupe, drąsiai teigė – galiu šokti dar ir dar, kiek tik reikės. 5c mokinės L. Mikalauskaitė, D. Urbietytė, K. Vaitkutė nustebino šokiu su gimnastikos elementais, stebint jas, galvoje tesisuko vienas klausimas – KAIP? Matyt, ir komisija buvo taip pat apstulbusi, nes Deimantė Urbietytė buvo įvardinta kaip metų atradimas. Savo šokio kompozicijas pristatė ir 4c kasės kolektyvas (E. Jurevičiūtė, L. Kamandierytė, V. Stankutė), ir 1a (N. Mikalauskas, R. Mikalauskaitė, A. Skėrys, D. Visockis), ir 8b klasės mokinė G. Kvedaraitė.

talenta did01 talenta did02 talenta did03

Vokalo ir muzikos kategorijoje būta visko: ir drebančio balso, ir pergalės prieš save patį, ir šiurpuliukų per nugarą, ir nuostabos – davė Dievas vaikui ir nepagailėjo... Trečiokės R. Sereikaitės puikus sceninis įvaizdis ir tyras balsas, G. Daukšaitės puiki nuotaika, šeštokės D. Jankevičiūtės pasitikėjimas savimi, Ą. Tamošiūno (4b) užburiantys saksofono garsai, J. Butkevičiūtės (7a) ir R. Jurpalytės (8b) dainos, sustingdžiusios net ir nekantriausius klausytojus, - visi šie pasirodymai vertė stebėtis, aikčioti ar tiesiog garsiai ploti – žodžių pasigėrėjimui išreikšti paprasčiausiai pritrūkta.

talenta did04 talenta did05 talenta did06

Dailės kategorijoje savo darbus pristatė E. Dailidonytė (5c) ir N. Jokūbaitis (8b). Akivaizdu, kad išeinančius daug pasiekusius aštuntokus pakeičia ne mažiau talentingi jaunesni mokiniai.

Atskiroje kategorijoje „Žodžio galia“ pasirodė V. Petkus (6b), kaip talentą pateikęs gebėjimą kalbėti žemaičių tarme. Galbūt kur APLINKOU SKOUDA anoks tai būtų talentas, tačiau mūsų kraštuose išgirsti gyvą, spalvingą šnektą – didelis malonumas.

talenta did07 talenta did08 talenta did09

Po ilgų ginčų komisija paskelbė talentų šou „Nuo nulio iki mėnulio“ nugalėtojus: šokio kategorijoje - tai G. Kvedaraitė (8b), vokalo ir muzikos kategorijoje – R. Jurpalytė (8c), abi mergaitės apdovanotos piniginėmis premijomis. Specialiai įsteigtais prizais apdovanoti Ą. Tamošiūnas ir V. Petkus.

Smagu, kad mokslo metus mokykla užbaigia šitaip – džiaugdamasi ir didžiuodamasi savo ugdomais ir puoselėjamais talentais.

talenta did10 talenta did11 talenta did12
talenta did13   talenta did14

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos