Lankytojai

2164708
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
845
845
845

mok pazymejimas

Projektas "Dirbsiu saugiai"

Gegužės 28 d. 5c klasės mokinius aplankė garbūs svečiai iš Valstybinės darbo inspekcijos su glėbiu dovanų ir padėkos raštu. Minėtos klasės mokinukai, vadovaujami žmogaus saugos mokytojos Vilmos Andriušaitienės, kovo mėnesį įsijungė į respublikinį projektą „Dirbsiu saugiai“, skirtą Pasaulinei saugos ir sveikatos dienai paminėti.

Pirmame projekto etape visi mokyklos penktokai aktų salėje išklausė paskaitos apie saugumą darbe, o į antrą etapą įsijungė tik 5c klasės mokinukai. Vitkutė Kamilė ir Miglė Joniškytė atliko kūrybinę užduotį – piešė plakatus, kuriais iliustravo pasakaitę apie „Atsargutį ir Saugutę“, puikiai atsakė į viktorinos klausimus. Finale – klasė laimėjo paskatinamąjį prizą: kvietimą apsilankyti Lietuvos oro uoste, kiekvienam buvo įteikta gertuvė, pasivaišino saldainiais.

dirbu saugiai did00001 dirbu saugiai did00002 dirbu saugiai did00003

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos