Lankytojai

2329956
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1679
1679
19093

mok pazymejimas

Aštuntokų edukacinė kelionė į Aukštaitiją

Gegužės 16 dieną aštuntų klasių mokiniai su savo auklėtojomis V. Andriušaitiene, R. Pozniakovaite ir L. Škėmiene keliavo į Molėtus, kur apsilankė ir dalyvavo edukacinėse programose Lietuvos etnokosmologijos muziejuje bei Molėtų observatorijoje. Aštuntokai šiai ekskursijai ruošėsi iš anksto. Pagal fizikos mokytojos V. Andriušaitienės paruoštus užduočių lapus mokiniai rinko informaciją apie muziejų, jo veiklą, Lietuvos pasiekimus kosmonautikos srityje. Todėl apsilankymas muziejuje įtvirtino mokinių žinias, leido įsivertinti savo padarytus darbus.

Muziejuje mokiniai domėjosi etnokosmologija ir jos ryšiu su kosminiu pasauliu, kosmonautikos pasiekimais. Bet labiausiai aštuntokams patiko kopimas į kosminio laivo formos bokštą, kur iš paukščio skrydžio aukščio pro stiklinę sieną atsivėrė nuostabus Aukštaitijos kraštovaizdis su žaliuojančiais miškais ir raibuliuojančiais saulėje ežerais.

Kitas ekskursijos objektas- observatorija su didžiausiu Šiaurės Europoje 165 cm skersmens teleskopu. Čia mokiniai buvo supažindinti su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis.

Patobulinę astronomijos dalyko žinias, pasikrovę kosminės energijos, aštuntokai nuvyko į Anykščius, kur gražiame Dainuvos slėnyje išbandė savo ištvermę ir fizines jėgas įvairaus sudėtingumo laipynių trasose.

8 isvyk did01 8 isvyk did02 8 isvyk did03
8 isvyk did04 8 isvyk did05 8 isvyk did06
8 isvyk did07 8 isvyk did08 8 isvyk did09

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos