Lankytojai

2330028
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1751
1751
19165

mok pazymejimas

Istorijos olimpiados laimėtojai

Gegužės 14 dieną vyko rajoninė mažoji istorijos olimpiada 7–9 klasių mokiniams. Joje dalyvavo mūsų mokyklos 9 klasės mokinys Zigmantas Bajoras, aštuntokai Gytis ir Laimis Genevičiai, septintokas Ignius Dumskis. Mokiniai atsakingai ruošėsi olimpiadai, teko perskaityti papildomos literatūros, atlikti daug praktinių užduočių. Darbas nenuėjo veltui, nes, suvedus atliktų testų rezultatus, paaiškėjo puikūs mūsų mokinių rezultatai. Pirmąją vietą aštuntokų tarpe iškovojo Laimis Genevičius. Jo brolis Gytis pelnė trečiąją vietą. Iš gausaus būrio olimpiadoje dalyvavusių septintokų, Ignius Dumskis laimėjo trečiąją vietą. Devintokas Zigmantas taip pat gerai atliko testo užduotis ir nuo trečiosios vietos atsiliko vos puse balo. Mokinius olimpiadai ruošė istorijos mokytoja Laima Škėmienė.

Sveikiname Lietuvos istorijos žinovus, olimpiados laimėtojus.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos