Lankytojai

2330020
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1743
1743
19157

mok pazymejimas

Viktorina „Pažink profesiją“

Gegužės 22d. popietę 6 klasių mokinių atstovai rinkosi į mokyklos biblioteką dalyvauti viktorinoje „Pažink profesiją“, kurią paruošė mokyklos karjeros koordinatorė L. Dikavičienė ir mokyklos bibliotekininkės K. Jacynė ir O. Jankūnienė

Mokiniai pagal spalvas susiskirstė į skirtingas grupes, kad atliktų jiems paruoštas užduotis. Pirmoji buvo skirta komandos formavimosi įgūdžiams ugdyti, todėl šeštokams teko savo grupėms sugalvoti su profesija susijusius pavadinimus ir kūrybingai prisistatyti.

Vėliau mokiniai turėjo išvardinti kuo daugiau Radviliškyje paplitusių profesijų .Tada per skirtą laiką teko prisiminti kuo daugiau profesijų pavadinimų, prasidedančių ta pačia raide, o komandos kapitonams teko nemaža atsakomybė vaidinant šaradas savo komandos nariams. Dalyviai puikiai susidorojo su užduotimi, kurioje turėjo įvardinti, kuriai profesijai priskiriamas vienas ar kitas įrankis. Taip pat įvardijo, kokių profesijų atstovams reikalingos adatos, sužinojo apie vienas keisčiausių pasaulyje profesijų: profesionalaus gedėtojo, stovėtojo eilėse, gyvūnų maisto ragautojo ir kitas.

Viktorinos dalyviai šauniai susidorojo su užduotimis, įvardijo daug profesijų, darniai dirbo grupėse. Renginio pabaigoje komisijos nariai pranešė rezultatus, renginio organizatorės padėkojo už dalyvavimą ir įteikė kiekvienam dalyviui viktorinos dalyvio korteles.

Dėkojame renginio organizatorėms, viktorinos komisijos narėms: O. Jankūnienei, V. L. Dikavičienei, V. Čerkasienei, 6 klasių mokiniams ir jų auklėtojoms už gražų bendradarbiavimą.

pazink profesija did01 pazink profesija did02 pazink profesija did04

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos