Lankytojai

2330026
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1749
1749
19163

mok pazymejimas

Priešmokyklinukai – EKOvaikiukai

Gegužės 16d. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje jau antrus metus iš eilės vyko renginys „PRIEŠmokyklinukai – EKOvaikiukai“, kurį organizavo Radviliškio priešmokyklinio ugdymo grupės mokytojos Vera Jasinskaja ir Genutė Šimkuvienė. Jame dalyvavo Radviliškio miesto ir rajono vaikai, kurie su savo mokytojomis mokosi, kodėl ir kaip reikia tausoti vandenį bei elektros energiją, rūšiuoti atliekas, nešiukšlinti, saugoti ir globoti augalus, gyvūnus.

Gražinos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai entuziastingai pasitiko į šį renginį atvykusius Radviliškio Vaižganto progimnazijos, Sidabravo gimnazijos, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos, Šeduvos lopšelio darželio EKO dalyvius. Visus renginio svečius pasveikino šio renginio globėjas Radviliškio rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėjas Alfredas Juozapavičius, Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Pauliukas, Radviliškio pagrindinės mokyklos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas ir renginio organizatorė Vera Jasinskaja. Susirinkusiuosius dainomis ir šokiais džiugino mokyklos pradinių klasių meniniai kolektyvai, priešmokyklinio ugdymo grupių avangardinio meno kolekcijos „Paslaptinga dovana“ ir „Neteršk vandenyno“.

eko vaik maz12 eko vaik maz13 eko vaik maz14

Vėliau visi renginio dalyviai susiskirstė į 6 grupes, kad dalyvautų „Kūrybinėse dirbtuvėse“, kuriose užsiėmė skirtinga edukacine veikla. „Arčiau gamtos“ grupės dalyviai įsikūrė palapinėje, kurioje klausėsi gamtos garsų: lietaus, vėjo, griaustinio, paukščių, bei atliko edukacines užduotis. Grupės „Bitutės“ darbštuoliai gamino bitutes iš atliekų grupės, „EKO plakatas“ mokiniai kūrė Žemės plakatą, kuriame pavaizdavo, kaip reikia saugoti gamtą, o „EKO mokyklėlėje“ mažieji gamino boružėles ir kalbėjo apie rūšiavimo svarbą. „Magiškų akmenukų“ dalyviai piešė ant akmenėlių, tyrė saldainius ir pamatė, kiek daug juose dažų. O „EKO saldainiukų“ grupėje smaližiai gamino sveikuoliškus guminukus. Mokytojais, atlydėjusiais gamtos mylėtojus, pasirūpino bibliotekininkės: svečiai su entuziazmu gamino sveikuoliškus sumuštinius ir sausainius, jais pavaišino ir mūsų svečius.

eko vaik maz15 eko vaik maz07 eko vaik maz04

Vėliau visi dalyviai susirinko aktų salėje papasakoti apie nuveiktus darbus, juos pristatė. Visi mokytojai ir mokiniai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės Žemės ūkio skyriaus bei UAB „Fasma“ skirtomis dovanėlėmis.

Dėkojame mūsų miesto svečiams, mokyklos bendruomenei, renginio organizatoriams bei rėmėjams už mažųjų sąmoningumo, atsakomybės ugdymą bei puoselėjamą meilę gamtai.

eko vaik maz01 eko vaik maz02 eko vaik maz03
eko vaik maz08 eko vaik maz09 eko vaik maz10

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos