Lankytojai

2186605
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
286
3464
2153

mok pazymejimas

Respublikinis festivalis „Kūrybos pavasaris 2019" Baisogaloje

Gegužės 10 d. rytą į Baisogalą dalyvauti respublikiniame festivalyje išvažiavo trys lietuvių kalbos mokytojos ir viena jaunoji kūrėja penktokė. Į šį jau tapusį tradiciniu festivalį kasmet suvažiuoja mokiniai ir mokytojai iš visos Lietuvos. Šįmet dvi mūsų mokytojos Joana Laurutienė ir Danguolė Juodžbalienė skaitė pranešimus apie savo darbo metodus ugdant mokinių kūrybiškumą. Mokytojos Joanos pranešimo tema „Mąstyk.Kurk. Skaityk. Rašyk“. Festivalyje dalyvavę mokytojai išklausė įdomių patarimų, pamatė daug vaizdo medžiagos. O mokytoja Danguolė savo pranešime „Žodyno skurduvos metas“ patarė, kaip dirbti su mokiniais, kurių leksika skurdi. Ji pasidalino įdomia medžiaga, kurią sukūrė mokiniai pamokose.

 

Mokytoja Aušra Mackevičienė festivaliui pristatė dviejų savo mokinių penktokių ( Viltės Onaitytės ir Emilės Dailidonytės) kūrybą. Emilė tą dieną dalyvavo anglų kalbos olimpiadoje, todėl į Baisogalą su mokytoja nuvyko tik Viltė. Mažoji penktokė Viltė nuo pirmų renginio minučių buvo užimta kūrybine veikla – ji kūrė skirtukus, puošė juos džiovintomis gėlelėmis, užrašė ant jų savo kūrinių ištraukų. Viltės ir Emilės pasakų ištraukos buvo demonstruojamos scenos skaidrėse. Renginio pabaigoje vyko jaunųjų kūrėjų kūrinių pristatymai. Džiugu, kad mokinė iš Klaipėdos pasirinko iliustruoti Viltės pasaką apie Sigutę. Paskui buvo paskelbti festivalio nominantai, tarp kurių pateko ir Viltė Onaitytė. Ji nominuota už postmodernistinį pasakos apie Sigutę interpretavimą.

Džiugu, kad mūsų mokykloje dirba kūrybingi mokytojai ir nuo jų stengiasi neatsilikti mokiniai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos