Lankytojai

2186632
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
313
3491
2180

mok pazymejimas

Susitikimas-popietė su Vaižganto progimnazijos penktokais

Gegužės aštuntą dieną per šeštą pamoką pas Gražinos pagrindinės mokyklos penktokus (5c klasę) svečiavosi Vaižganto progimnazijos 5a klasės mokiniai, jų auklėtoja ir lietuvių kalbos mokytoja Daiva Mikšienė bei bibliotekos vedėja Daiva Gaivelienė. Juos į mūsų mokyklą pakvietė lietuvių kalbos mokytoja Aušra Mackevičienė. Vyko popietė, skirta spaudos grąžinimui ir kalbos dienai. Per ją mokiniai pristatė perskaitytas knygas.

Lietuvių kalbos mokytoja Aušra Mackevičienė popietės pradžioje visiems priminė apie spaudos uždraudimo laikotarpį, knygnešius. Paskui perleido žodį savo mokiniams, kurie skaitė nuomones apie knygas, pristatė labiausiai patikusius veikėjus, demonstravo iliustracijas. Labiausiai išsiskyrė 5c klasės mokinės Emilės Dailidonytės pristatymas. Mergaitė kompiuteriu sukūrė savo skaitytos knygos garsinius komiksus. Labai stropiai atliko darbus šie penktokai: Viltė Onaitytė, Emilija Lekavičiūtė, Miglė Joniškytė, Kamilė Vitkutė, Arijus Graževičius, Viktorija Vaičiulytė.

Svečiai pristatė savo skaitymo ataskaitą, paskui pademonstravo lėlių spektakliuką.

Atsisveikinome pažadėję susitikti jau Vaižganto progimnazijoje. Jau du kartus vaižgantiškiai svečiuojasi pas mus. Laikas ir mums apsilankyti svečiuose.

Visi susitikimo dalyviai dėkoja mūsų mokyklos bibliotekininkėms, kurios priėmė svečius ir padėjo demonstruoti skaidres bei mokinių atliktus darbelius, fotografavo mokinius.

knyg sk did02 knyg sk did03 knyg sk did01
knyg sk did04   knyg sk did05

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos