Lankytojai

2285755
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
133
2218
1228

mok pazymejimas

Paskutinis spindulio akordas

Kas yra puikus mokinys? Turbūt tas, kuriam įdomūs nauji išbandymai, tas, kuriuo mokytojas gali pasikliauti. Džiugu, kad tokių mokinių tenka sutikti.

8c klasės mokiniai Laimis ir Gytis Genevičiai buvo paskatinti dalyvauti Šiaulių J. Janonio gimnazijos organizuojamoje respublikinėje 8-12 klasių mokinių konferencijoje - fotografijų parodoje „Žmogus ir gamta“, skirtoje Olegui Truchanui atminti.

L. Genevičiaus fotografija „Paskutinis spindulio akordas“ (konsultavo lietuvių k. mokytoja D. Juodžbalienė) buvo apdovanota specialiu paskatinamuoju prizu. Smagu ne tik dėl laimėjimo, bet ir dėl naujai atrastų kelių kitiems mokiniams: broliai Laimis ir Gytis - vieninteliai, solidžiai atstovavę ne tik mokyklai, bet ir visam Radviliškio rajonui.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos