Lankytojai

2329971
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1694
1694
19108

mok pazymejimas

Susitikimas su gydytoja Rasa Vaičiuliene

Kovo mėnesio pabaigoje mūsų mokyklos aštuntokai, devintokai ir dešimtokai apsilankė miesto bibliotekoje, kur susitiko su Radviliškio gydytoja terapeute, šeimos gydytoja ir psichologe Rasa Vaičiuliene. Buvo pakviesti į paskaitą „Išėję iš vaikystės, į suaugusiųjų pasaulį dar nepriimti“.

Gydytoja labai įdomiai mokiniams pristatė paauglystės laikotarpį, kalbino mokinius, prašė juos pasidalinti gyvenimo įspūdžiais. Akcentavo vaiko gyvenimo pagrindines vertybes, teiginius pailiustravo savo gyvenimo pavyzdžiais. Buvo pakalbintos ir klasių auklėtojos (J. Martyšovienė, R. Pozniakovaitė, A. Mackevičienė bei G. Jacynienė).

Tos dvi valandos, praleistos susitikime su garsia gydytoja, tikrai neprailgo. Taip savo pabaigos žodyje pabrėžė miesto viešosios bibliotekos direktorė V. Šukaitienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos