Lankytojai

2285738
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
116
2201
1211

mok pazymejimas

Mokytojų sportinės varžybos

Balandžio 5 dieną miesto sporto arenoje vyko draugiškos rajono mokyklų bendruomenių narių "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos, kuriose dalyvavo ir Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojai. Varžybų dalyviai turėjo atlikti įvairias netradicines užduotis. Kova vyko tarp šešių komandų: Vinco Kudirkos ir Vaižganto progimnazijų, Šeduvos ir Sidabravo gimnazijų, kariūnų ir mūsų mokyklos komandų. Pernai metais tapęs nugalėtoju, o šiais metais, neturėdamas vyriško palaikymo, mūsų moteriškas kolektyvas garbingai kovėsi ir laimėjo 5-tą vietą. Komandos buvo apdovanotos taurėmis, diplomais ir saldžiomis dovanomis.

Dėkojame pedagogėms: Ritai Jakštienei, Rasai Žalgevičienei, Kristinai Valuckienei, Virginijai Čerkasienei, Nijolei Šinkūnienei, Sonatai Budavičienei, Kristinai Jacynei, Jurgitai Martyšovienei, Jolantai Burneikienei, Vitalijai Poškienei, Audrai Baužienei, gynusioms mokyklos garbę.

Linkime visiems mokytojams stiprinti sveikatą, pozityvios nuotaikos ir kviečiame kitais metais būti jei ne komandos nariu tai bent aktyviu sirgaliu.

mokytoju varz did01 mokytoju varz did02 mokytoju varz did03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos