Lankytojai

2285753
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
131
2216
1226

mok pazymejimas

Skaitau savo žaisliukui

Balandžio 2d. į garsinių skaitymų popietę „Skaitau savo žaisliukui” mūsų mokyklos bibliotekoje sugužėjo priešmokyklinės ugdymo grupės mokinukai ir jų mokytojos R. Jakštienė, V. Jasinskaja ir G. Šimkuvienė. Tarptautinės vaikų knygos dienai paminėti šią gražią idėją - atsinešti savo mėgstamiausią žaisliuką ir paskaityti jam pasakėlę pasiūlė PUG mokytoja R. Jakštienė, o mokyklos bibliotekininkės O. Jankūnienė ir K. Jacynė surado knygelių apie slibinus, žvaigždeles, katinus, zuikius, liūtus, ančiukus, begemotus, kad nė vienas skaitovo žaisliukas neliktų be pasakėlės.

 

Mažieji patys skaitė, pasakojo, entuziastingai atsakinėjo į bibliotekininkių užduodamus klausimus. Galiausiai visi vieningai nusprendė, kad skaityti knygeles būtina, jei nori užaugti protingas. Mokyklos biblioteką papuošė ir PUG mokinukų (mokytoja R. Jakštienė) kartu su tėveliais gamintų knygelių ir knygų skirtukų paroda „Knyga – kelias į išmintį“.

Dėkojame R. Jakštienei už gražią idėją, nuoširdų bendradarbiavimą su mokyklos biblioteka, PUG mokinukams, jų mokytojoms už turiningai ir smagiai praleistą rytmetį, skirtą pasaulinei vaikiškos knygelės dienai paminėti.

skaitau zaisliuk01 skaitau zaisliuk02 skaitau zaisliuk03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos