Lankytojai

2329959
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1682
1682
19096

mok pazymejimas

Radviliškio rajono 4 klasių mokinių raštingiausio pradinuko konkursas

Kovo 15 d. Sidabravo gimnazijoje rinkosi gabiausi Radviliškio rajono mokyklų 4 klasių mokiniai. Jie dalyvavo raštingiausio pradinuko konkurse „Tėviške, Tėvyne, ... noriu aš pramokti margo tavo rašto“. Mūsų mokyklai atstovavo 4b klasės mokinė Rugilė Tamošiūnaitė (mokytoja Rasa Jasiulienė) ir 4c klasės mokinė Ema Jurevičiūtė (mokytoja Audronė Nėjienė). Komisija pirmąją vietą ir „Raštingiausio pradinuko“ titulą skyrė mūsų mokyklos ketvirtokei Rugilei Tamošiūnaitei, diktantą parašiusiai nepriekaištingai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos