Lankytojai

2164665
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
802
802
802

mok pazymejimas

Šv. Valentino diena

Vasario 14-ają dieną mokykloje buvo minima Šv. Valentino diena. Visą savaitę mokiniai dalyvavo konkurse „Eilėraštis meilei“. Jie galėjo patys pasirinkti kalbą, apimtį, formą. Gražiausių eilėraščių autorės yra Greta Grinbergaitė (5a klasė), Roberta Tarvydaitė (6b klasė) bei anoniminis autorė/-ius iš 9 klasės. Smagu, kad mokykloje mokosi tokie kūrybingi vaikai!

Šią dieną moksleiviai mokyklines uniformas iškeitė į raudoną aprangą, taip siekdami tikslo – laimėti raudoniausios klasės rinkimuose. Mokiniai buvo gerai pasiruošę šiam konkursui, o nugalėjo vieningiausi. Priešmokyklinio ugdymo, 1–4 klasių bei lavinamųjų klasių grandyje laimėjo PU 1 grupės mokiniai, 4b klasės mokiniai bei 2 spec. lavinamosios ir 1/4 spec. lavinamosios klasės mokiniai. 5–10 klasių grandyje laimėjo 6a, 6b ir 8b klasių moksleiviai.

Pietų pertraukos metu visi norintys galėjo įsiamžinti smagioje fotosesijoje ir parašyti sveikinimą ar komplimentą draugui, mokytojui, mokyklos darbuotojui. Meilės pašto dėžutėje vos sutilpo visi laiškai.

Norisi tikėti, kad Šv. Valentino diena atnešė į mokyklą daugiau laimės, meilės, pagarbos vienas kitam.

valent did01  valent did02  valent did03 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos