Lankytojai

2186119
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
297
2978
1667

mok pazymejimas

Duonos diena

Daug gražių žodžių mes esame girdėję apie duonelę. Lietuviai nuo seno brangino duoną, apie ją kūrė mįsles, patarles, priežodžius.

Tad minint Duonos dieną, kuri švenčiama vasario 5 dieną, Gražinos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai dalyvavo Duonos dienos integruotose veiklose. Vaikai susipažino su šv. Agota – ugnies ir duonos globėja, klausėsi sekamų pasakų: „Kaip vilkas duonos užsimanė išsikepti“ ir „Ar jau galima valgyti“, susipažino su tradiciniu duonelės kepimo keliu, pamatė, kaip, naudojant šiuolaikines technologijas, yra kepama duona dabar. Linksmai padainavo nuotaikingą dainelę „Kepame duoną“.

 

Veiklas vaikai baigė iliustruodami mįsles, patarles ir priežodžius apie duonelę. Jų piešiniai papuošė mokyklos erdves.

Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos Vida Povilaitienė ir Rasa Šimkuvienė.

duona did01 duona did02 duona did03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos