Lankytojai

2186121
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
299
2980
1669

mok pazymejimas

Jaunųjų geografų išvyka į ADVENTUR 2019

Sausio 26 d. mūsų mokyklos mokiniai aplankė „Adventur“ – tarptautinę turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodą, vykstančią Vilniuje, LITEXPO parodų salėje. Didžioji dauguma parodos dalyvių – kelionių organizatorių ir agentūrų atstovai. Ši paroda kviečia sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą, susipažinti su turizmo pasauliu. Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje. Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicinius traukos objektus, poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir perka ne turizmo produktą, o unikalią, emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Parodos metu vyko geografijos konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, kuriame savo jėgas išbandė ir mūsų mokyklos mokiniai. Į ekskursiją kartu su mokiniais vyko mokytojos Salvinija Vaičiūnienė, Grita Dumskienė, Oksana Budreckienė, Dalia Tamošiūnienė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos