Lankytojai

2186122
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
300
2981
1670

mok pazymejimas

Pirmosios knygelės šventė

Sausio 23 dienos popietę į tradicinį renginį „Pirmosios knygelės šventė“ mokyklos bibliotekoje susirinko mokytojos J. Steponavičienės 1a klasės auklėtiniai ir 1b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos I. Svinkūnienės. Juos džiaugsmingai pasitiko bibliotekininkės O. Jankūnienė ir K. Jacynė. Darbuotojos supažindino pirmokus su bibliotekos patalpomis, parodė, kur sudėtos jiems skirtos knygelės, supažindino su jų paėmimo ir grąžinimo į biblioteką tvarka.

 

Į šią šventę buvo pakviestas Radviliškio viešosios bibliotekos lėlių teatras „Boružėlė“, kuris vaikams rodė Genutės Lukšaitės sukurtą miniatiūrą „Žvėreliai apie skaitymo naudą“. Šmaikščius zuikio ir ežio personažus vaidino A. Sinušaitė ir N. Pakštienė. Vėliau jauniausieji bibliotekos lankytojai išgirdo istoriją, kurią A. Sinušaitė papasakojo jiems nauju, dar neregėtu Kamishibai būdu. Kamishibai - tai japonų sukurtas istorijų pasakojimo būdas, kuomet, naudojant stalo širmą, keičiamos istorijos iliustracijos, atitinkančios pasakojimą.

Pirmokams labai patiko lėlių teatro pasirodymas, o jam pasibaigus, visi skubėjo išsirinkti sau po pirmąją knygelę ir tapti pilnateisiais bibliotekos lankytojais. Iš bibliotekos mažieji skaitytojai išėjo su šypsenomis veiduose ir knygelėmis rankose. Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio viešosios bibliotekos vaikų skyriaus vedėjai N. Pakštienei ir bibliotekininkei A. Sinušaitei už pagalbą, organizuojant pirmosios knygelės šventę mūsų mažiesiems skaitytojams.

pirmos knyg didr01 pirmos knyg didr02 pirmos knyg didr03 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos