Lankytojai

2186173
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
351
3032
1721

mok pazymejimas

Žiemos sporto šventė 8–10 klasių mokiniams

8–10 klasių mokiniams Žiemos sporto šventės renginys vyko Antaniškių parke. Mokiniai su savo auklėtojomis ir lydinčiais mokytojais pėsti nukeliavo į žiemos šarma pasipuošusį parką. Čia kūno kultūros mokytojas V. Juozapaitis organizavo linksmą estafetę, kvadrato ir futbolo varžybas. Aišku, tokiame renginyje visose varžytuvėse nugalėjo draugystė. Kad būtų jaukiau ir šilčiau, aštuntokai užkūrė laužą, prie kurio visi draugiškai dalinosi karšta arbata, saldumynais. Po sporto varžybų mokiniai ėjo papuošti eglučių su žvėreliams skirtais produktais: bulvėmis, morkomis, kopūstų lapais, džiovinta duona. Tai buvo savotiška padėka gamtai už gerą orą, saulutės šilumą, gerą nuotaiką. Dalis mokinių buvo atsinešę rogutes, todėl renginio pabaigoje galėjo linksmai nusileisti nuo kalniuko ir palenktyniauti, kas toliau nučiuoš.

 

Daugeliui mokinių šis renginys patiko, kai kuriems buvo pirmas kartas žiemą ateiti į mišką, čia prasmingai praleisti laiką, o ypač pabūti ir sušilti prie laužo kartu su bendraamžiais ir mokytojais.

ziemos8 10 did01 ziemos8 10 did02 ziemos8 10 did03 
ziemos8 10 did04 ziemos8 10 did05 ziemos8 10 did06

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos