Lankytojai

2186169
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
347
3028
1717

mok pazymejimas

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Knygų pasaulyje“

Mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupė, vadovaujama mokytojų V. Jasinskajos ir G. Šimkuvienės, dalyvauja „Savaitėje ant kilimo“. Sausio 10-ąją dieną pirmą kartą mažieji apsilankė mokyklos bibliotekoje. Juos maloniai sutiko ir su knygelėmis, jų įvairove, skaitymo būdais supažindino mokyklos bibliotekininkės O. Jankūnienė ir K. Jacynė. Popietę „Knygų pasaulyje“ priešmokyklinukai praleido tyrinėdami popierines, vaizdines, „kalbančias“, „judančias“, įvairiausių įdomių užduotėlių pilnas knygeles.

Mažieji pirmą kartą į rankas paėmė elektroninių knygų skaitytuvus, paklausė garsinės istorijos ištrauką, pamatė, kaip atrodo „skaitytojo formuliaras“. Biliotekininkės parodė stalčiukus, kuriuose  „gyvena“ jų skaitomos knygelės, ir palinkėjo gerai mokytis, kad galėtų kuo greičiau čia sugrįžti.

knyg pas did01 knyg pas did03 knyg pas did02

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos