Lankytojai

2186610
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
291
3469
2158

mok pazymejimas

Advento vakaro aidai

Gruodžio 18d. vakarą 4b,4c ir 3c klasių mokiniai (mokytojos Rasa Jasiulienė, Audronė Nėjienė ir Regina Morkūnienė) ir jų tėveliai susibūrė į mokyklos aktų salę šventiškai nusiteikę susikaupimui, susimąstymui ir Advento minėjimui skirtam renginiui- „Prie advento žiburioʺ. Tačiau renginio metu teko ne tik ramiai pamąstyti, bet pamiklinti smegenis, rungiantis tarp komandų. Taip!Taip! Renginio vedėja mokytoja Rasa Jasiulienė pakvietė visus susiskirstyti į vaikučių ir tėvelių komandas ir paskelbė protų mūšio pradžią! Juk ir seniau, pabaigę dienos darbus, ilgais Advento vakarais šeimos mįsles ir minkles minė, įvairius atsitikimus ir papročius savo vaikams pasakojo.

Taigi šis vakaras mokiniams ir jų tėveliams padėjo prisiminti tradicijas ir pasukti galvas, ieškant atsakymų į įvairius klausimus apie Adventą, Kalėdas, besmegenius, Kalėdų senelio gyvenimą ir kitus šiam laikotarpiui aktualius dalykus. Rezultatų skaičiavimo metu žiūrovų akį ir ausį traukė skambėjusios dainos ir įspūdingas ketvirtokų šokis. Visos komandos įsijautė į vakaro veiklas ir stengėsi kuo aktyviau ir tiksliau atsakyti į klausimus, todėl ir laimėjimų buvo daug. O jei tiksliau-visi tapo nugalėtojais. Juk ne tik pasitikrino savo sugebėjimus, žinias ir greitą reakciją, bet ir turiningai, prasmingai ir šeimyniškai praleido vakarą. Net neabejojame, kad savitą šventinę dvasią kiekvienas susikūrė savo širdyje ir tikimės, kad dalelę jos parsinešę namo, pasidalins su artimaisiais! Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų ateinančių Naujųjų metų!

aidai did01 aidai did02 aidai did03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos