Lankytojai

2186613
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
294
3472
2161

mok pazymejimas

Edukacinis užsiėmimas mokytojams „Papuošk kalėdinį meduolį”

Gruodžio 20-osios rytą Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojai, kaip ir kasmet, rinkosi į jau tradiciniu tapusį renginį „Žvakių šviesoje”. Šiais metais edukacinį užsiėmimą mokytojams „Papuošk kalėdinį meduolį” rengė mokytoja Marina Žmėjauskienė. Bibliotekininkės Kristina Jacynė ir Ona Jankūnienė supažindino mokytojus su meduolio atsiradimo istorija, jų gaminimo tradicijomis, mokytoja Marina pateikė kalėdinių meduolių puošybos pavyzdžių ir instrukcijų, vaišino savo iškeptais meduoliais, net eglutė buvo padabinta mokytojos keptais ir dekoruotais gardėsiais. Kūrybingi mokytojai iškart uoliai ėmėsi darbo. Nestokojo entuziazmo ir geros nuotaikos, kol galiausiai visi mokytojos Marinos iškepti meduoliai buvo padekoruoti įvairiausiais raštais.

Užsiėmimui pasibaigus, mokyklos pavaduotoja ugdymui Daiva Sedelskienė žiemos švenčių proga palinkėjo visiems drįsti būti savimi ir nepavėluoti vieniems kitų mylėti.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos