Lankytojai

2186608
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
289
3467
2156

mok pazymejimas

Advento skaitymai Radviliškio Gražinos pagrindinės mokyklos bibliotekoje

Į jau tradiciniais tapusius advento skaitymus mokyklos bibliotekoje šių metų gruodžio 13 d. popietę atvyko būrelis 4c klasės mokinių.

Bibliotekininkės K. Jacynė ir O. Jankūnienė pasveikino mokinius ir paprašė susirinkti aplink pagrindinį advento simbolį – vainiką su keturiomis žvakėmis. Apskritimas nuo senų laikų yra amžinumo ir vienybės ženklas, todėl simboliška, kad ir mokiniai šioje adventinėje popietėje susėdo ratu. Bibliotekininkės paprašė mokinių papasakoti apie advento simbolius, priminė jų reikšmes, ypač akcentavo advento laikotarpį kaip rimties, apmąstymų, atsiprašymų ir gerumo laiką.

 

Mokiniai kartu su bibliotekininkėmis skaitė Bruno Ferrero istorijas apie meilę ir tikėjimą, žiūrėjo vaizdinę ištrauką apie pagalbą klasės draugui, kiekvienas ant balto popierinio angelėlio užrašė po pažadą iki Kalėdų suspėti atlikti bent vieną gerą darbą, giedojo adventines giesmes, susikibę mažaisias rankų piršteliais atsiprašė vieni kitų už negražius poelgius, įvykusius konfliktus ir susikibę už rankų sukalbėjo bendrą maldą.

Bibliotekininkės pavaišino ketvirtokus kalėdiniais sausainiais ir palinkėjo būti gerais žmonėmis ir Kalėdų naktį būtinai tikėti stebuklais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos