Lankytojai

2186595
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
276
3454
2143

mok pazymejimas

Kalėdinis krepšinio turnyras

Gruodžio 12 dieną  mokyklos sporto salė vėl sukvietė visus norinčius į tradicinį  kalėdinį 3x3 krepšinio turnyrą. Rungtyniavo vaikų ir tėvelių komandos. Pogrupiuose išaiškėjo, kas kausis dėl prizinių vietų. Šešti liko „Rajono“ komandos dalyviai (Karolis Brazdžionis, Maksimas Lisica, Ovidijus Andrijaitis), penktą vietą užėmė 10a klasė, dėl 3-ios vietos rungėsi „Kašiorai"(Rojus Jasaitis, Modestas Mališka, Nedas Urbelis, Domas Zibolis) ir tėvelių komanda „Karūnos“ (Modestas Jurevičius, Mindaugas Barauskas, Matas Stankūnavičius, Lukas Ivoškis).

„Karūnos" pasidabino bronza. Dėl nugalėtojo vardo kovėsi „Aukštuoliai“ (Titas Boriavičius, Oskaras Žakys, Kristianas Žilinskas) ir tėvelių „Braškių " komanda (Vygantas Krivickas, Evaldas Jurpalis, Renatas Kamandierius).

Patirtis nugalėjo ir tėveliai buvo pirmi. Baudų metimo varžybas nenuginčijamai laimėjo tėvelis Mindaugas Barauskas (9 baudos), o Matas Stankūnavičius ir Lukas Ivoškis tik antrame ture išsiaiškino prizinę poziciją, nes abu pataikė po 8-ias baudas ir antras liko Matas, o Lukas trečias.

Varžybų rezultatais visi džiaugėsi prie puodelio arbatos ir vaišių. Visiems dalyviams ir sirgaliams linkime gražių artėjančių švenčių!

kaledinis 3x3 did01 kaledinis 3x3 did02 kaledinis 3x3 did03
kaledinis 3x3 did04 kaledinis 3x3 did05 kaledinis 3x3 did06

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos