Lankytojai

2164710
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
847
847
847

mok pazymejimas

Meistriškumo pamoka „Haiku menas: kai atveri širdį gamtai“

Radviliškio  Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko susitikimas su žymia rašytoja  Ilona Ežerinyte.  Renginio organizatorė – mokytoja Ala Beliajeva pakvietė į meistriškumo pamoką Radviliškio  Gražinos pagrindinės mokyklos, Vinco Kudirkos progimnazijos mokinius ir mokytojus, Radviliškio viešosios bibliotekos, kultūros centro, savivaldybės administracijos bei Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Radviliškio rajono filialo atstovus - Japonijos meno gerbėjus.

 

Ilona Ežerinytė papasakojo haiku atsiradimo istoriją, atskleidė unikalios Japonijos poezijos formos kūrimo, žmogaus vidinio pasaulio ir gamtos sąsajų subtilybes.  Kiekvienas dalyvis pagal visas taisykles sukūrė ir perskaitė savo haiku.

Rašytoja taip pat pasidalino mintimis apie savo naujausią knygą „Skiriama Rivai“, skatino mokinius domėtis ir skaityti paaugliams skirtą literatūrą.

Haiku00001 Haiku00002 Haiku00003
Haiku00004 Haiku00005 Haiku00006

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos