Lankytojai

2330037
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
1760
1760
19174

mok pazymejimas

Konkursas „Kita forma“

Mūsų mokyklos „EKOmokyklėlės“ nariai (vadovės A. Nėjienė ir L. Dikavičienė) dalyvauja konkurse „Kita forma“. Tai aplinkosauginio švietimo konkursas , kurio idėja –  įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir ugdymo įstaigų interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kita), pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių bei kitų nebereikalingų atliekų). Mokiniai, padedami tėvelių, sukūrė suknelę, kurią pavadino „Drugelių gaudyklė“. Šis darbas dalyvauja parodoje Vilniuje, Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekoje, kuri vyks iki lapkričio 17d. Tą dieną vyks  vienos dienos festivalis „KITA FORMA“, kurio metu išrinktis publikos numylėtinį eksponatą. Kviečiame balsuoti už mūsų mokyklos eksponatą čia - https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1814115942047424&type=1&l=5bb3dc0c58

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos