Lankytojai

2164773
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
910
910
910

mok pazymejimas

Olimpinė savaitė

Spalio 22 – 26 dienomis startavo respublikinis projektas „Olimpinė savaitė“, kurią organizavo šalies Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija ir  Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Mūsų mokyklos 1a, 3b ir 4c klasės pradinukai ir mokytojai J. Steponavičienė, L. Dikavičienė, J. Nėjienė, A. Nėjienė ir J. Martyšovienė  aktyviai įsijungė į respublikinį projektą, kurio tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais, padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, vykdant įdomias bei linksmas veiklas.  Kiekvieną rytą mokiniai prieš pamokas darė mankštą mokyklos stadione arba sporto salėje. Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė G. Žiaunienė mokiniams papasakojo apie fizinio aktyvumo naudą, sveiką mitybą, dienos režimą.

Mokiniai pildė užduočių knygelę „Fizinis aktyvumas‘‘, kurioje gausu užduočių, kaip būti energingam ir geros nuotaikos. Kiekvienas skaičiavo, kiek stiklinių vandens išgeria per dieną, ar  valgo vaisių ir daržovių. Vaikai stengėsi gražiai elgtis, mandagiai kalbėti, padėti kitiems.

Pirmokėliai sudėliojo  Lietuvos olimpinės rinktinės talismano - ąžuolo - giles, panaudodami surinkus giliukus.  Trečios klasės mokiniai lankėsi baseine, kur stiprino savo fizinį aktyvumą kitoje aplinkoje. 4c kl. mokinio Gabrieliaus tėvelis Ž. Šveikys pristatė savo laisvalaikio pomėgį – automobilių sportą. Papasakojo apie savo laimėjimus sportinėse varžybose, apie treniruočių užkulisius ir svarbiausia - apie fizinę ištvermę ir aktyvumą. Vaikai buvo smalsūs – uždavė gausybę klausimų tėveliui ir visus nudžiugino   pažadas  susitikti treniruočių aikštelėje. Be to 3–4 klasių mokiniai aktyviai rungėsi tarpklasinėse kvadrato varžybose.

Baigiantis olimpinei savaitei kiekviena klasė Lietuvos olimpinės rinktinės talismano ąžuolo  plakate suklijavo skaičiuotus nueitus žingsnius, išgerto vandens puodelius, šypsenas, pasakytus „ačiū“, ištiestas pagalbos rankas, ryto pasisveikinimus it t.t.  

olimp did00001 olimp did00002 olimp did00003 
olimp did00004 olimp did00005 olimp did00006

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos