Lankytojai

2186591
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
272
3450
2139

mok pazymejimas

Išvyka į japonišką sodą

Klubo „Tolerancija" mokiniai kartu su rusų kultūros centro nariais aplankė didžiausią Europoje meistro iš Japonijos Hajime Watanabe ir Šarūno Kasmausko kuriamą japonišką sodą. Su unikalia bonsai medelių kolekcija bei akmenų sodu mokinius  susipažino sodo iniciatorius. Japonišką dvasią ekskursantai pajuto vaikščiodami akmenimis grįstais takeliais, grožėdamiesi  čiurlenančiais upeliais su kaskadomis, kriokliais ir tilteliais.

Edukacinė programa tęsiasi baltų mitologijos parke. Keliaudami parko pažintiniais takais klubiečiai susipažino su baltų mitologija - panteono dievybėmis;  senovės lietuvių papročiais, protėvių kaupta išmintimi, kuri moko saugoti mūsų aplinką.

japon sode00001 japon sode00002 japon sode00003
japon sode00004 japon sode00005 japon sode00006

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos