Lankytojai

2186646
Šiandien
Šią savaitę
Šį mėnesį
327
3505
2194

mok pazymejimas

Helovinas

Helovinas mūsų mokykloje kasmet tampa vis populiaresnis. Paskutinę mokslo dieną prieš rudens atostogas IV specialiosios – lavinamosios klasės mokytoja Gintarė Lipnevičienė ir mokytojos padėjėja Dovilė Šulnienė mokiniams parengė įdomią veiklą – pakvietė į svečius makiažo specialistę Skaistę, kuri piešdama specialiais dažais papuošė mokinių veidus voriukais, voratinkliais, moliūgais. Kol meistrė kūrė mini paveikslėlius mokytoja mokinius supažindino su Helovino tradicijomis ir papročiais.

Tęsdami šventę vaikai žaidė „Mumija“ (draugą vyniojo tualetiniu popieriumi), „Šiurpusis maišelis“ (nežiūrėdami ėmė iš maišelio skirtingus daiktus ir bandė atspėti, kas tai) bei kūrė šiurpią istoriją. Vaišindamiesi „raganų piršteliais“, „mumijomis“ ir kitais gardėsiais klausėsi draugų pasakojimų apie patirtus nuotykius Helovino metu. Šventę užbaigė filmu „Mažasis vampyras“ ir balsavimu mokyklos fojė už labiausiai patikusį moliūgą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos